Co piszą o mnie Klienci...

Wdzięczna klientka Małgorzata: Parę dni temu poprosiłam panią Renatę o przyjazd do mnie do domu ponieważ jestem po ciężkiej chorobie i na razie w zasadzie osobą nie poruszającą się samodzielnie pani Renata ostrzygła mnie króciutko jak również położyła farbę na włosy i zrobiła obie rzeczy naprawdę fantastycznie jest przy tym miła spokojną osobą i bardzo bardzo ją wszystkim panią polecam które potrzebuję usługi na dojazd. Swoim spokojem i profesjonalizmem działa jak balsam.

Jola: Pani Renato, znowu sprawiła Pani, że czułam się tego wieczoru wspaniale-pozdrawiam :-)

Monia: Dziękuje za uzdrowienie moich włosów, pierwszy raz po farbowaniu moje włosy są nadal lekkie i błyszczące oraz wyglądają bardzo zdrowo.

Ania: ja również polecam i pozdrawiam P.Renatę ;-)

Jagoda: 10 osób uczesanych w 6 godzin przed weselem! Jest Pani mistrzem w swoim fachu! Ps. Wszystkie wyglądałyśmy obłędnie i żadna fryzura nie była podobna do siebie.

Wiola: Doświadczenie i bardzo dobre wykonanie u tej fryzjerki jest gwarantem usługi.

Monika: Okoliczne salony fryzjerskie odmówiły mi ostrzyżenia i uczesania mojej 93 letniej babci w miejscu jej zamieszkania, a dla Pani Renaty nie było żadnego problemu z dojazdem oraz ze sprawieniem radości mojej babci w dniu jej urodzin. Jest Pani prawdziwą profesjonalistką, których już niestety zaczyna brakować. DZIĘKUJEMY!!!

Trener personalny akademii biznesu: Ciężki tydzień za mną, a jeszcze gorszy przede mną, totalnie nie miałam siły, żeby pójść do fryzjera doprowadzić włosy do ładu, a nie mogłam tego pominąć, aż tu nagle w internecie trafiłam na stronę fryzjernadojazd.pl i nie wychodząc z domu w korzystnej cenie miałam rozwiązany problem. Wszystkim zapracowanym Paniom polecam tą stronę oraz fryzjerkę P.Renatę.

Wdzięczna córka: Potwierdzam, że dla Pani Renaty nie stanowi problemu dojazd do klienta, ponieważ moją mamę obsłużyła w szpitalu. Ogromne podziękowania dla Pani!

Dorota: fryzjer na dojazd to super rozwiązanie! Skorzystałam będąc przejazdem w Warszawie i jestem mega zadowolona! Szkoda, że nie w każdym mieście są takie fryzjerki, pozdrawiam Reniu :-* :-*

Joanna: 100 % satysfakcji, polecam ;-)

Dodaj swoją opinię wysyłając wiadomość na adres: wizyta@fryzjernadojazd.pl

Zobacz mój Cennik